ВІДБІЛЮВАННАЯ ЗУБІВ - BEYOND POLUS

Пропонуємо рішення, як отримати яскраву, білосніжну та впевнену посмішку!

Нова інноваційна технологія LightBridge ("Світловий міст"), яка об'єднує потужний галогеновий і світлодіодний потік, забезпечує інтенсивний світловий потік, у той час як сучасна система фільтрації світла захищає від підвищенної температури й ультрафіолетового випромінювання за допомогою 150`000 оптичних волокон.

Ця безпечна й ефективна технологія в поєднанні з особливою формулою відбілювального гелю BEYOND гарантує вам чудову посмішку всьго за 30 хвилин!

Більше 500`000 білосніжних усмішок у всьому світі!

Компанія BEYOND є глобальним лідером із дизайну й виробництва професійних матеріалів для естетичної стоматології, розробляє найбільш безпечну і прогресивну технологію для професіонального відбілювання зубів в умовах стоматологічного кабінету.

Отримайте задоволення від ефективного лікування, неймовірних результатів, підвищеного комфорту й безпеки і новою системою професійного відбілювання BEYOND Polus.

Відкрийте для себе широкі можливості з новою білосніжною усмішкою за одну процедуру та зверніть увагу на тисячі задоволених системою BEYOND пацієнтів і стоматологів у всьому світі!

Питання та відповіді

Хто може пройти процедуру професійного відбілювання зубів системою BEYOND Polus?

Система для відбілювання зубів BEYOND Polus гарантує чудовий результат у будь-якого пацієнта, який бажає зробити свої зуби білішими та яскравішим. Зуби з нальотом від куріння, напоїв або харчовим забарвленням після процедури демонструють найкращі результати. Крім того, така процедура буде ефективною для тетрациклінового забарвлення зубів, флюорозу й вікових змін кольору.

Наскільки білими будуть мої зуби після відбілювання?

Відповідь: Результат відбілювання залежить від походження забарвлення. Щоб отримати максимальний результат від відбілювання з BEYOND Polus, процедура обирається індивідуально. Обговорюючи з лікарем Ваші очікування, Ви допомо - жете йому спланувати відповідний режим роботи.

Чи може цей метод відбілити мої коронки та вініри?

Відбілювання змінює колір лише натуральних зубів і не може впливати на відтінок фарфорових коронок, вінірів або композитних реставрацій.

Як довго зберігатиметься отриманий ефект відбілювання?

Результат для кожноі людини індивідуальний і залежить від харчування та способу життя. Як правило, ефект зберігається протягом двох років. Підтримувальні процедури рекомендуються для пацієнтів, що курять, часто вживають каву та продукти з харчовими барвниками.

Скільки часу займає процедура відбілювання BEYOND Polus?

Зазвичай процедура відбілювання системою BEYOND Polus займає 30 хвилин. Включно з підготовкою до процедури загальний час у кріслі становить близько 45 хвилин.

Це безпечно?

Так, процедура відбілювання системою BEYOND Polus безпечна на всі 100%. Система Beyond має покращену систему фільтрації світла, що захищає від підвищення температури й ультрафіолетового випромінювання, гарантує Вам комфорт і безпеку, знижує ризик підвищеної чутливості зубів під час та після процедури.

Як доглядати за усмішкою після відбілювання?

Протягом 24 годин після процедури рекомендується «безкольорова дієта». Ви повинні уникати тютюнових виробів, кави, чаю, коли, червоного вина й інших продуктів і напоїв темного кольору. Рекомендується обмежити використання фарбованих зубних еліксирів і паст.

МИ ЗНАХОДИМОСЬ:

Вінниця, пр.Юності, 20/73

НАПИШІТЬ

info@medicus.vn.ua

КОНТАКТИ

Стоматологічний центр "МЕДІКУС"
Україна, м.Вінниця, пр.Юності 20/73

(0432) 56-06-99

+38 (068) 337-337-0

+38 (073) 707-1-707

medicus_vin (Viber)

medicus_vin

info@medicus.vn.ua
(адміністратор клініки)

sklyaruknazar@medicus.vn.ua
(керівник клініки)

ПОСИЛАННЯ

Задати питання

Записатися на прийом

Замовити дзвінок

Ми в соц. мережах:

НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

КОНТАКТИ

Стоматологічний центр "МЕДІКУС"
Україна, м.Вінниця, пр.Юності 20/73

(0432) 56-06-99

+38 (068) 337-337-0

+38 (073) 707-1-707

medicus_vin (Viber)

medicus_vin

info@medicus.vn.ua
(адміністратор клініки)

sklyaruknazar@medicus.vn.ua
(керівник клініки)

ПОСИЛАННЯ

Задати питання

Записатися на прийом

Замовити дзвінок

Ми в соц. мережах:

Стоматологічний центр "МЕДІКУС" - 2017